Motocyklista uderzył w tył auta na S8 i wylądował na pace pick-upa

Sowa
Sowahttp://miejskireporter.pl
Wydarzenia, wypadki, pożary i inne informacje z życia Warszawy oraz bliższych i dalszych okolic.
Interwencje

Dziś, 27 czerwca, około godziny 14:30 na trasie S8 na wysokości węzła Emilianów w kierunku Białegostoku doszło do zderzenia motocyklisty z samochodem osobowym. Mężczyzna po uderzeniu w tył pojazdu został siłą bezwładności wyrzucony na skrzynię ładunkową pick-upa.

Do zdarzenia doszło na jezdni trasy S8 prowadzącej w kierunku Białegostoku. Według pierwszych ustaleń motocyklista najechał na tył samochodu osobowego. Siła uderzenia była na tyle duża, że mężczyzna został wyrzucony na skrzynię ładunkową pick-upa, w którego tył uderzył. Dodatkowo, jak wynika ze wstępnych informacji, motocyklista miał ciałem zbić tylną szybę w pojeździe.

Na miejsce skierowano policję, straż pożarną oraz zespół ratownictwa medycznego. Jeszcze przed przyjazdem karetki pomocy poszkodowanemu udzielili świadkowie zdarzenia. Wśród osób, które zatrzymały się na miejscu, był także przejeżdżający ratownik medyczny.

Po przybyciu zespołu ratownictwa medycznego motocyklista został opatrzony. Mężczyzna z urazem ręki został następnie przetransportowany do szpitala. Wcześniej policjanci ukarali go mandatem karnym jako sprawcę zdarzenia.

Zdarzenie mogło powodować utrudnienia na trasie S8 w rejonie węzła Emilianów, na jezdni w kierunku Białegostoku. Okoliczności kolizji wyjaśniali policjanci pracujący na miejscu.

Wspólnie budujmy niezależne media!

Każdy, nawet najmniejszy wkład finansowy, pozwala nam na rozwój oraz podnoszenie jakości naszych materiałów. Dziękujemy!

Podobne artykuły