Dwóch 15-latków z Ukrainy weszło do Wisły. Tylko jeden wyszedł. Akcja poszukiwawcza
W niedzielę, 21 czerwca, po godzinie 19:00 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o dwóch osobach, które miały wejść do Wisły pomiędzy mostem Śląsko-Dąbrowskim a mostem Gdańskim, po praskiej stronie rzeki, w rejonie Wybrzeża Helskiego. Z wody o własnych siłach wyszedł tylko jeden z nastolatków. Drugi 15-latek nie został odnaleziony. Ze wstępnych informacji wynika, że w zdarzeniu … Czytaj dalej Dwóch 15-latków z Ukrainy weszło do Wisły. Tylko jeden wyszedł. Akcja poszukiwawcza
Skopiuj adres i wklej go w swoim WordPressie, aby osadzić
Skopiuj i wklej kod na swoją witrynę, aby osadzić element