Motocyklista ranny po zderzeniu z BMW na Puławskiej

Sowa
Sowahttp://miejskireporter.pl
Wydarzenia, wypadki, pożary i inne informacje z życia Warszawy oraz bliższych i dalszych okolic.
Interwencje

We wtorek, 23 czerwca, rano na skrzyżowaniu ulic Puławskiej i Baletowej w Warszawie doszło do zderzenia motocykla marki Triumph z osobowym BMW. Poszkodowany został kierujący jednośladem, który po udzieleniu pomocy na miejscu został przewieziony do szpitala.

Do zdarzenia doszło tuż po godzinie 8:00 na ulicy Puławskiej, na jezdni w kierunku Piaseczna, przy skrzyżowaniu z ulicą Baletową. W zderzeniu brały udział motocykl Triumph oraz samochód osobowy marki BMW.

Z pierwszych ustaleń wynika, że motocyklista jechał Puławską w kierunku Piaseczna. Na skrzyżowanie miał wjechać na czerwonym świetle i uderzyć w BMW, które w tym czasie wjeżdżało na skrzyżowanie od strony ulicy Baletowej na zielonym świetle.

Siła zderzenia sprawiła, że kierujący jednośladem spadł z motocykla i przetoczył się jeszcze kilkanaście metrów po jezdni. Pierwszej pomocy udzielili mu świadkowie zdarzenia, którzy zajęli się poszkodowanym do czasu przyjazdu zespołu ratownictwa medycznego.

Na miejsce wezwano służby medyczne oraz policję. Ratownicy medyczni po przebadaniu motocyklisty podjęli decyzję o przewiezieniu go do szpitala. Dalsze czynności na miejscu prowadzili policjanci, którzy ustalali dokładny przebieg zdarzenia i zabezpieczali miejsce wypadku.

Po uprzątnięciu miejsca zdarzenia funkcjonariusze, mając ustalony przebieg wypadku, pojechali do szpitala. Tam kierujący motocyklem został ukarany mandatem karnym.

Wspólnie budujmy niezależne media!

Każdy, nawet najmniejszy wkład finansowy, pozwala nam na rozwój oraz podnoszenie jakości naszych materiałów. Dziękujemy!

Podobne artykuły