Około godziny 19:20 na skrzyżowaniu Alej Ujazdowskich i ulicy Jana Matejki w Śródmieściu doszło do zderzenia motocykla Ducati z osobowym Audi. Poszkodowany został 37-letni kierujący jednośladem, który po przebadaniu przez ratowników medycznych trafił do szpitala.
Do zdarzenia doszło 23 czerwca, przed godziną 20, na skrzyżowaniu Alej Ujazdowskich z ulicą Jana Matejki. W kolizji uczestniczyły dwa pojazdy – motocykl marki Ducati oraz samochód osobowy marki Audi.












Z ustaleń wynika, że 37-letni motocyklista jechał Alejami Ujazdowskimi od strony placu Na Rozdrożu. Audi poruszało się od strony placu Trzech Krzyży. W pewnym momencie kierujący samochodem osobowym skręcił w lewo przez podwójną linię ciągłą i zajechał drogę motocykliście. Doszło do zderzenia jednośladu z autem.






Na miejsce skierowano straż pożarną, zespół ratownictwa medycznego oraz policję. Strażacy zabezpieczyli teren zdarzenia i pojazdy biorące w nim udział. Ratownicy medyczni przebadali kierującego motocyklem, a następnie podjęli decyzję o przewiezieniu go do szpitala.






Dalsze czynności na miejscu prowadzili policjanci. Funkcjonariusze wykonywali dokumentację zdarzenia i ustalali jego dokładny przebieg. W czasie działań służb ruch w kierunku placu Trzech Krzyży odbywał się wahadłowo.


