Tuż przed godziną 21 na skrzyżowaniu Alei Niepodległości i ulicy Jana Pawła Woronicza na Mokotowie doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. W zdarzeniu uczestniczyły Toyota wykorzystywana do przewozu osób na aplikację oraz Mercedes. Trzy osoby zostały ranne i trafiły do szpitala.
Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu Alei Niepodległości i ulicy Jana Pawła Woronicza na warszawskim Mokotowie. Według pierwszych ustaleń Mercedes jechał Aleją Niepodległości od strony centrum i skręcał w lewo w ulicę Woronicza. W trakcie wykonywania manewru miał zajechać drogę Toyocie, która również uczestniczyła w zderzeniu.



Na miejsce skierowano straż pożarną, zespół ratownictwa medycznego oraz policję. Strażacy zabezpieczyli teren działań oraz pojazdy biorące udział w zdarzeniu. Ratownicy medyczni udzielali pomocy osobom poszkodowanym.



Według ustaleń strażaków obrażenia odniosły trzy osoby uczestniczące w zdarzeniu. Wszystkie zostały przetransportowane do szpitala na dalsze badania i pomoc medyczną.



Dalsze czynności na miejscu prowadzili policjanci. Funkcjonariusze ustalali dokładny przebieg zdarzenia, wykonywali dokumentację pomiarową i zdjęciową skrzyżowania oraz uszkodzonych pojazdów.


W czasie działań służb występowały utrudnienia w ruchu. Przejazd ulicą Woronicza w kierunku Wołoskiej był zablokowany, a przejazd Aleją Niepodległości w kierunku centrum został ograniczony do jednego pasa.


