2 promile

Świętował Dzień Mężczyzny i wsiadł za kierownicę – miał prawie 2 promile

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Żyrardowie zatrzymali nietrzeźwego kierującego, który prowadził samochód mając w organizmie blisko 2 promile alkoholu. 35-latek tłumaczył mundurowym, że wcześniej spożywał alkohol z okazji Dnia Mężczyzn. W czwartek, 12 marca po godzinie...

Eksplozja butli z gazem na Białołęce. Odłamki spadły na okoliczne budynki

Do groźnego zdarzenia doszło w sobotę, 27 czerwca, na Białołęce. Około godziny 16:13 na tarasie budynku przy ulicy Aluzyjnej...