Audi wjechało w lokal

Kierująca Audi wjechała do hotelowego lobby w centrum Warszawy. “Duże zniszczenia lokalu”

Wczoraj, około godziny 23:41, doszło do niecodziennego zdarzenia w centrum Warszawy. Kierująca samochodem osobowym marki Audi wjechała wprost do lobby znajdującego się na parterze czterogwiazdkowego hotelu przy ulicy Widok w Śródmieściu. Według wstępnych ustaleń, kobieta prawdopodobnie pomyliła biegi – zamiast wrzucić...

Zatrzymani przez bemowskich policjantów oszukiwali metodą „na podszywacza”, wpadli na gorącym uczynku

Ze wstępnych informacji wynika, że obywatel Białorusi w wieku 35 lat i obywatel Ukrainy w wieku 21 lat wprowadzali...