eplatnosci

Warszawa dołącza do ePłatności w mObywatelu

Warszawa dołączy do systemu ePłatności w aplikacji mObywatel. Mieszkańcy stolicy będą mogli w prosty i bezpieczny sposób regulować swoje zobowiązania finansowe za pośrednictwem aplikacji mObywatel lub portalu mobywatel.gov.pl. Dzisiaj m.st. warszawa i BGK podpisały w tej sprawie umowę. Cyfrowe płatności...

Tragedia nad Narwią. Utonął mężczyzna

Nie żyje mężczyzna wyciągnięty dziś z Narwi w rejonie plaży w Kalinowie w gminie Obryte. Zgłoszenie dotyczyło osoby, która...