pijani policjanci

Pijani policjanci rozbili się radiowozem na ogrodzeniu. Jeden z nich miał około 2 promili alkoholu

W Płońsku dwóch policjantów zostało zatrzymanych po tym, jak radiowóz, którym się poruszali, uderzył w ogrodzenie jednej z posesji. Obaj funkcjonariusze byli pod wpływem alkoholu; sprawę bada prokuratura. W sobotni poranek, 19 kwietnia 2025 roku, około godziny 5:40, na ulicy...

Upały w Warszawie wracają z pełną siłą. Gdzie się schłodzić?

Upały dotarły do Warszawy. Stołeczny ratusz poinformował, że w związku z prognozowanymi wysokimi temperaturami od środy, 24 czerwca, na...