Przy ulicy Ostródzkiej trwa budowa nowoczesnego kompleksu basenowego. Dzisiaj z udziałem prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego oraz władz dzielnicy Białołęka został wmurowany akt erekcyjny. Budowa pływalni wchodzi obecnie w najbardziej intensywny etap prac. Zakończenie inwestycji jest planowane na drugą połowę...
Nowa, miejska pływalnia na warszawskiej Białołęce jest coraz bliżej. Przy ul. Ostródzkiej, we wschodniej części dzielnicy, powstanie nowoczesny kompleks sportowo-rekreacyjny, którego budowę zaplanowano do drugiej połowy 2027 roku. 13 listopada 2025 r. podpisano umowę z wykonawcą – konsorcjum firm...