W poniedziałek, 29 czerwca, zostanie zamknięta jezdnia Alei Niepodległości w stronę Mokotowa przy Filtrowej. Kierowcy w obu kierunkach pojadą drugą nitką.
W połowie czerwca tramwajarze zwęzili obie jezdnie Alei Niepodległości o pasy przy torowisku. Prace skoordynowali z ciepłownikami, którzy teraz wyremontują podziemną komorę.
Jak od poniedziałku, 29 czerwca, będą jeździli kierowcy?
- Zamknięty będzie fragment jezdni Alei Niepodległości w stronę Mokotowa, przy Filtrowej;
- kierowcy pojadą w obu kierunkach drugą jezdnią – w kierunku Mokotowa będą dwa pasy, a do centrum jeden;
- od Nowowiejskiej będzie można dojechać do Filtrowej i dalej Sędziowskiej, ale nie będzie wyjazdu z tych ulic na Aleję Niepodległości;
- w Alei Niepodległością staną tablice zalecające objazd ulicami Marszałkowską lub Raszyńską.

Ten etap prac ciepłowników potrwa do połowy sierpnia. Tramwaje wrócą w Aleje Niepodległości w połowie września.
(Infoulice)


