W Alei Niepodległości jedną jezdnią

Interwencje
Sowa
Sowahttp://miejskireporter.pl
Wydarzenia, wypadki, pożary i inne informacje z życia Warszawy oraz bliższych i dalszych okolic.

W poniedziałek, 29 czerwca, zostanie zamknięta jezdnia Alei Niepodległości w stronę Mokotowa przy Filtrowej. Kierowcy w obu kierunkach pojadą drugą nitką.

W połowie czerwca tramwajarze zwęzili obie jezdnie Alei Niepodległości o pasy przy torowisku. Prace skoordynowali z ciepłownikami, którzy teraz wyremontują podziemną komorę.

Jak od poniedziałku, 29 czerwca, będą jeździli kierowcy?

  • Zamknięty będzie fragment jezdni Alei Niepodległości w stronę Mokotowa, przy Filtrowej;
  • kierowcy pojadą w obu kierunkach drugą jezdnią – w kierunku Mokotowa będą dwa pasy, a do centrum jeden;
  • od Nowowiejskiej będzie można dojechać do Filtrowej i dalej Sędziowskiej, ale nie będzie wyjazdu z tych ulic na Aleję Niepodległości;
  • w Alei Niepodległością staną tablice zalecające objazd ulicami Marszałkowską lub Raszyńską.
Grafika przedstawia organizację ruchu w Alei Niepodległości przy Filtrowej. Kolorem czerwonym oznaczono zamknięty fragment jezdni w kierunku Mokotowa. Kolorem niebieskim zaznaczono ruch w obu kierunkach na drugiej jezdni.
fot. Infoulice

Ten etap prac ciepłowników potrwa do połowy sierpnia. Tramwaje wrócą w Aleje Niepodległości w połowie września.
(Infoulice)

Twój poranny
przegląd Warszawy!

Najważniejsze wiadomości
w jednym miejscu.

Podobne artykuły