argentyńska

Wjechała w auto, wyszła i zaczęła krzyczeć do pracowników sortujących odpady: “zadowoleni jesteście ku**a, cofaj pan, śpieszę się do pracy ludzie na mnie czekają”

Niecodzienna sytuacja na Saskiej Kępie – kierująca wulgarnie zaatakowała pracowników odbierających odpady We wtorek 2 września około godziny 9:30 na ulicy Argentyńskiej na Saskiej Kępie (Praga-Południe) doszło do nietypowego zdarzenia z udziałem kierującej samochodem osobowym oraz pracowników odbierających odpady. Według relacji...

Warszawa z rekordowym pomiarem temperatury. Tak gorąco w stolicy jeszcze nie było

Warszawa odnotowała dziś jeden z najważniejszych pomiarów temperatury w swojej historii. O godzinie 15:00 termometry na stacji IMGW wskazały...