Służba Ochrony Państwa zneutralizowała drona operującego nad budynkami rządowymi i Belwederem w rejonie Łazienek Królewskich w Śródmieściu.
Zatrzymano dwóch młodych obywateli Białorusi. Na miejscu swoje czynności prowadzi policja.
https://twitter.com/donaldtusk/status/1967653747208884444
"Przed chwilą Służba Ochrony Państwa zneutralizowała drona operującego nad budynkami rządowymi (Parkowa) i...
Polska znalazła się dziś pod wpływem ekstremalnej fali upału. Według dzisiejszych odczytów najwyższą temperaturę odnotowano w Słubicach, gdzie termometry...