sąd

6-letnia Eliza zostawiona w oknie życia, wróciła do babci

To koniec tej smutnej historii sprzed kilku dni, kiedy to para zostawiła 6-letnią Elizę w oknie życia przy ulicy Hożej. Dziewczynka decyzją sądu trafiła pod opiekę babci. Eliza wraca do domu! Domu, który od teraz będzie tworzyła dla niej kochająca...

Dwóch 15-latków z Ukrainy weszło do Wisły. Tylko jeden wyszedł. Akcja poszukiwawcza

W niedzielę, 21 czerwca, po godzinie 19:00 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o dwóch osobach, które miały wejść do Wisły...