To koniec tej smutnej historii sprzed kilku dni, kiedy to para zostawiła 6-letnią Elizę w oknie życia przy ulicy Hożej. Dziewczynka decyzją sądu trafiła pod opiekę babci.
Eliza wraca do domu! Domu, który od teraz będzie tworzyła dla niej kochająca...