wiata śmietnikowa

Kierująca Audi wjechała w wiatę śmietnikową na Ochocie. Konstrukcja się zawaliła

Na ulicy Włodarzewskiej w rejonie Grójeckiej na Ochocie samochód osobowy uderzył w murowaną wiatę śmietnikową. Do zdarzenia doszło wczoraj o godzinie 18:12, a na miejscu interweniowali strażacy. Z pierwszych informacji wynikało, że w pojeździe podróżowały dwie kobiety. Obie zostały przebadane...

Zderzenie na Wisłostradzie. Chevrolet uderzył w bariery, Lexusa i dachował

W niedzielę, 21 czerwca, około godziny 17:30 na Wisłostradzie, na jezdni prowadzącej od strony Łomianek w kierunku centrum Warszawy,...