wiata śmietnikowa

Kierująca Audi wjechała w wiatę śmietnikową na Ochocie. Konstrukcja się zawaliła

Na ulicy Włodarzewskiej w rejonie Grójeckiej na Ochocie samochód osobowy uderzył w murowaną wiatę śmietnikową. Do zdarzenia doszło wczoraj o godzinie 18:12, a na miejscu interweniowali strażacy. Z pierwszych informacji wynikało, że w pojeździe podróżowały dwie kobiety. Obie zostały przebadane...

Dwóch 15-latków z Ukrainy weszło do Wisły. Tylko jeden wyszedł. Akcja poszukiwawcza

W niedzielę, 21 czerwca, po godzinie 19:00 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o dwóch osobach, które miały wejść do Wisły...