W godzinach popołudniowych przy ulicy Odkrytej na warszawskiej Białołęce doszło do tragicznego zdarzenia. Mężczyzna spadł z 2. piętra. Mimo prowadzonej reanimacji jego życia nie udało się uratować.
Ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna spadł z wysokości 2. piętra. Na miejsce wezwano służby ratunkowe. Ratownicy medyczni prowadzili reanimację poszkodowanego. Niestety mimo podjętych działań mężczyzna zmarł. Zgon został stwierdzony na miejscu.

W działaniach brały udział dwie załogi zespołu ratownictwa medycznego oraz dwa zastępy straży pożarnej. Na miejscu pracują policjanci pod nadzorem prokuratora.
Służby wyjaśniają dokładne przyczyny oraz okoliczności zdarzenia. Prowadzone czynności mają ustalić przebieg tragedii oraz to, w jakich okolicznościach mężczyzna spadł z wysokości.


