Tragedia na Białołęce. Mężczyzna spadł z 2. piętra. Zginął na miejscu

Bocian
Bocian
Wydarzenia, wypadki, pożary i inne informacje z życia Warszawy oraz bliższych i dalszych okolic.
Interwencje

W godzinach popołudniowych przy ulicy Odkrytej na warszawskiej Białołęce doszło do tragicznego zdarzenia. Mężczyzna spadł z 2. piętra. Mimo prowadzonej reanimacji jego życia nie udało się uratować.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna spadł z wysokości 2. piętra. Na miejsce wezwano służby ratunkowe. Ratownicy medyczni prowadzili reanimację poszkodowanego. Niestety mimo podjętych działań mężczyzna zmarł. Zgon został stwierdzony na miejscu.

W tle nowoczesne budynki, przed nimi pojazdy ratunkowe, w tym wóz strażacki oraz karetka, zaparkowane przy ulicy.
Fot. Czytelnik Miejskiego Reportera

W działaniach brały udział dwie załogi zespołu ratownictwa medycznego oraz dwa zastępy straży pożarnej. Na miejscu pracują policjanci pod nadzorem prokuratora.

Służby wyjaśniają dokładne przyczyny oraz okoliczności zdarzenia. Prowadzone czynności mają ustalić przebieg tragedii oraz to, w jakich okolicznościach mężczyzna spadł z wysokości.

Wspólnie budujmy niezależne media!

Każdy, nawet najmniejszy wkład finansowy, pozwala nam na rozwój oraz podnoszenie jakości naszych materiałów. Dziękujemy!

Podobne artykuły