wjechał w witrynę

Starszy mężczyzna pomylił pedał gazu z hamulcem i wjechał w Biedronkę na Białołęce

Wczoraj wieczorem godziny 21 przy ulicy Ostródzkiej na Białołęce kierujący samochodem osobowym wjechał w witrynę sklepu. Z relacji naszej Czytelniczki wynika, że starszy mężczyzna kierujący toyotą wjechał w witrynę sklepu Biedronka. Auto ścięło metalowe słupki, które miały chronić przed tego...

Zderzenie motocyklisty z autem na Ursynowie. Ranny kierujący jednośladem

Na skrzyżowaniu ulic Rosoła i Ciszewskiego na Ursynowie doszło do groźnego zderzenia samochodu osobowego z motocyklem. Ranny został kierujący...