Dwóch młodych mężczyzn topiło się w Narwi. Jeden został uratowany, trwają poszukiwania drugiego

Sowa
Sowahttp://miejskireporter.pl
Wydarzenia, wypadki, pożary i inne informacje z życia Warszawy oraz bliższych i dalszych okolic.
Interwencje

W Nowym Dworze Mazowieckim trwają poszukiwania mężczyzny, który zniknął pod wodą w rejonie mostu drogowo-kolejowego nad Narwią. Według relacji świadków w rzece znajdowało się dwóch młodych mężczyzn, obywateli Ukrainy. Jednego z nich udało się wydobyć z wody, drugi zniknął w nurcie rzeki.

Do zdarzenia doszło dziś, 28 czerwca, na terenie Nowego Dworu Mazowieckiego. Zgłoszenie do służb wpłynęło około godziny 14:48. Według przekazanych informacji, w rejonie mostu drogowo-kolejowego nad Narwią do wody miało wejść dwóch mężczyzn, obywateli Ukrainy w wieku około 20 lat.

Jak relacjonowali świadkowie, obaj znajdowali się w rzece. W pewnym momencie jeden z nich zaczął wzywać pomocy. Został wydobyty na powierzchnię. Drugi mężczyzna zniknął pod wodą i nie wypłynął.

Na miejscu od kilku godzin prowadzone są działania poszukiwawcze. Pracują tam trzy jednostki pływające straży pożarnej, w tym także OSP Ratownictwo Wodne, Nowodworski WOPR oraz Specjalistyczna Grupa Wodno-Nurkowa z Warszawy. Do poszukiwań strażacy używają także specjalistycznego sprzętu typu sonar podwodny.

Akcja koncentruje się w rejonie mostu i nurtu Narwi. Poszukiwania zaginionego mężczyzny wciąż trwają.

Wspólnie budujmy niezależne media!

Każdy, nawet najmniejszy wkład finansowy, pozwala nam na rozwój oraz podnoszenie jakości naszych materiałów. Dziękujemy!

Podobne artykuły