irbis

Młody irbis śnieżny żegna Warszawę i jedzie do Norymbergi

Młody irbis śnieżny z Warszawskiego ZOO – samiec o imieniu Pamir – wkrótce opuści stolicę i przeniesie się do ogrodu zoologicznego w Norymberdze. O zmianie miejsca pobytu poinformowano oficjalnie; to standardowy transfer uzgodniony w ramach międzynarodowej koordynacji hodowli gatunku. Wyjazd...

Dramatyczne chwile nad zalewem. 37-latek zniknął pod wodą

W sobotę, 27 czerwca, przed godziną 20:00 nad zalewem Karczunek w Kałuszynie w powiecie mińskim doszło do akcji ratunkowej....