podziękowania

Ujęli oszusta metodą “na policjanta” – podziękowanie za obywatelską postawę

Wczoraj Komendant Rejonowy Policji Warszawa IV podinsp. Sebastian Kołodziej oraz Radna Dzielnicy Bemowo Pani Monika Ślusarczyk, w obecności Komendanta Komisariatu Policji Warszawa Bemowo nadkom. Rafała Dąbka, złożyli podziękowania mężczyznom za wzorową postawę, która doprowadziła do zatrzymania sprawcy usiłowania oszustwa...

Wyprzedzał Audi ciąg pojazdów, uderzył w naczepę, dachował i wylądował na drzewie. Kierowca zginął na miejscu

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło na drodze powiatowej w miejscowości Niemojki w powiecie łosickim. W wyniku zdarzenia śmierć...